1

Во најновата понуда за лето ’14, популарниот шпански бренд Zara Home претстави грст убави идеи и предлози за сезонско освежување на домот. Во пресрет на сончевото лето, новата живописна колекција ги прославува мотивите поради кои најмногу го обожуваме ова годишно време. Многу шаренило и весели бои, игриви дезени и егзотика, наспроти свежината на морскиот брег и смиреноста на рибарските колиби – вака изгледа промотивниот каталог за последната линија аксесоари од Zara Home. Уживајте во идиличните глетки и одберете ја омилената летна тема за вашиот дом.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНаправи сам | Мини-градина со кактуси
Следна објаваФото на денот | Вистински кавалер
Воден од премисата дека патувањата се празник за душата, а убавиот топол дом нејзино единствено прибежиште, во рамки на креативната страна на животот ги промовира содржините со кои ги збогатува ваквите видици. Неуморен трагач по малите животни радости, со космополитски дух, неизмерна љубов кон животните и пасија кон сите уметнички форми на емотивна експресија. Вљубеник во минимализмот, алтернативната музика, пишаниот збор на Мураками и шармот на Јужна Франција.

НЕМА КОМЕНТАРИ