Хороскоп за ден 08.06.2018 година!

Овен Правите се’ за да ги нагласите своите естетски вредности. Многумина од вас што се занимаваат со уметност ќе успеат во тоа. Ќе уживате во...

Хороскоп за ден 07.06.2018 година!

Овен (21.03 – 20.04) Работата со странци за вас е голем предизвик и едвај чекате да се слушнете со оние кои можат да ви обезбедат...

Хороскоп за ден 06.06.2018 година!

ОВЕН Денес ќе бидете окупирани од љубовта. Ќе ви се случи една фатална средба и ќе се заљубите во истата секунда. Само немојте веднаш да...

Викенд хороскоп за втори и трети јуни 2018 година!

Овен Потребно е да ги согледате проблемите од реален агол и да не бидете премногу амбициозни кога станува збор за работа која би можела да...

Хороскоп за ден 31.05.2018 година!

ОВЕН Се чувствувате малку постабилно и полека почнувате да им се посветувате на работите кои досега ги одложувавте. Проблемот е во тоа што прво се...

Хороскоп за ден 30.05.2018 година!

ОВЕН Се чувствувате малку постабилно и полека почнувате да им се посветувате на работите кои досега ги одложувавте. Проблемот е во тоа што прво се...

Хороскоп за ден 29.05.2018 година!

Овен (21.03 – 20.04) Денот е обележан со лаги и илузии. Можни се професионални проблеми. Ќе ви биде тешко да ги простите грешките и предавството....

Хороскоп за ден 28.05.2018 година!

Овен Денес ќе бидете нервозни поради неможноста да завршите некои планирани работи. Но нервозата може само да ви одмогне. Најдобро е да побарате помош од...

Неделен хороскоп од 21.05. – 27.05.2018 година!

Овен Од кога ќе го анализирате постигнатото, ќе продолжите да ја развивате се поголемата професионална иднина. Остана уште малку време да се привршат подготвките. Оваа...

Хороскоп за ден 21.05.2018 година!

ОВЕН Денес ќе морате брзо да реагирате и да донесете одлука која нема да биде едноставна. Досега се двоумевте што да правите и тоа ви...

Хороскоп за ден 20.05.2018 година!

Овен (21.03 – 20.04) Ви се овозможува прилика да стекнете некое ново хоби, некое од оние кои можaт да ве доведат во врска со интересни...

Хороскоп за ден 19.05.2018 година!

Овен Денеска не сакате да се дружите и ќе се затворите во сопствениот свет. Вашите идеи ќе ве затворат во светот на фантазиите за кои...

Хороскоп за ден 18.05.2018 година!

Овен Ќе се однесувате непромислено. Можно е да пропуштите нови деловни понуди.  Во меѓучовечките односи покажувате нетрпение. Доколку сте во врска, иницијативата препуштете му ја...

Хороскоп за ден 17.05.2018 година!

Овен Недоразбирањата со вашиот претпоставен можат многу лошо да делуваат на вашето напредување на професионален план. Бидете посмирени и обидете се да најдете заеднички јазик. Тие...

Хороскоп за ден 16.05.2018 година!

ОВЕН Чувствувате дека доаѓаат промени и тоа ве плаши. Наместо да стравувате, разгледајте ги добрите страни од новонастанатата ситуација. Овие промени ќе ви донесат повеќе...

Хороскоп за ден 15.05.2018 година!

Овен Навистина среќен ден за претставниците родени во втората декада, бидејќи ќе сретнат сродна душа со која што ќе споделат незаборавни интимни моменти, а оние...