Независно дали сте љубители на јаките бои, цветните дезени или спортските комбинации сигурно ќе го пронајдете своето парче во новата колекција на Armani Jeans за оваа пролет/лето. Во кампањата фотографирана од David McKnight како модели се појавуваат Fabio Mancini и Tomas Skoloudik.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНајмагичните филмски композиции
Следна објаваЛуксузен стан со поглед на море
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР