Гламурот и сензуалноста во парчињата долна облека со потписот на француската дизајнерка Chantal Thomass во одличен спој со исконскиот пијалок Coca Cola light. Лимитираната едиција „облечена“ во најпрефинета чипка и срце панделка ќе биде достапна во продажба од Денот на вљубените, 14ти февруари.

1

 

3

СПОДЕЛИ
Претходна објаваGucci | Модни додатоци за Денот на вљубените
Следна објаваТајниот живот на еден контрабас
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР