Лежерни и младешки изгледи во каталогот за новата колекција од Springfield. Мини здолништа и фустани со романтични дезени, маици и блузони со интересни апликации, детали од нежна чипка и вечниот тексас. Одберете го својот Springfield изглед за престојната пролет.
2

3

4

5

6

7

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПриватниот рај на Скарлет Јохансон
Следна објаваРомантично-фантастичниот балет “Жизел“ во МОБ
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР