Новиот проект на Sebastian Errazuriz наречен „12 чевли за 12 љубовници“ е инспириран од неговите 12 бивши девојки. Со карактерните особини како потпис на секој модел, засега може да ги видиме готовите 10, кои изгледаат и неверојатно носливо и удобно. Како би изгледале вашите потпетици доколку се инспирирани од некоја бивша љубов? :)

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

СПОДЕЛИ
Претходна објава18+ | Кејт Мос за 60 годишнината на Плејбој
Следна објаваЗа пишувањето, од Хемингвеј
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР