За сите идни невести, Pronovias понуди колекција во која има за секого по нешто. Без разлика дали посакувате да бидете принцеза или сте вљубеничка во минимализмот, сигурно ќе го пронајдете својот совршен фустан за најважниот ден во животот на секоја жена.

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

СПОДЕЛИ
Претходна објаваRihanna за британскиот GQ
Следна објаваМинималистички Потер | Jessica Martinez
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР