Прекрасната холивудска актерка Никол Кидман е заштитно лице за новата кампања на Jimmy Choo за есен/зима ’13/’14. Погледнете го промотивното видео.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОрелот и кокошката
Следна објаваПејзаж vs. парче облека
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР