Три другарки подготвени да ги „освојат“ улиците со својот стил е темата на новата кампања на TRF линијата на Zara за есен/зима ’13/’14. Микс од слатки фустани и леопард принтови, до мрежа и кожа инспирирани од гранџ и панк културата од 90тите. Што и да одберете, сигурно ќе бидете забележани.

1

2

3

4

5

7

8

9

10

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПоинаков поглед на езеро | Kacper Kowalski
Следна објаваНајпонижувачки и најомразени книги
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР