За оваа есен Kenzo и калифорнискиот бренд за обувки Vans ја продолжија соработката и изработија колекција од 6 унисекс модели на патики, со цени од 90 до 110 евра. Тука се и Kenzo капчињата, со истите дезени, изработени во соработка со култниот бренд New Era.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЉубовта која допрва треба да се открие
Следна објава2 во 1 | Полица и сепаратор
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР