Инспирирајќи се од 50тите и 80тите години, познатите дизајнери и модни куќи за оваа сезона ни нудат најразлични дизајни на очила за сонце. Ние ги одбравме најпосакуваните и најпопуларни очила од Prada, Miu Miu, Tom Ford, Marc by Marc Jacobs и многу други. Зависно вашиот стил и облик на лице, одберете ги своите омилени за ова лето.

002

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБисер на Јадранот | Дубровник, Хрватска
Следна објаваЗа книгите и богатството, од Милер
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР