Цветни, пастелни, со животински принт… сандали или патики… разни варијации во новата женска колекција пролет/лето 2013 на Converse. Летно, весело и шарено. Колекцијата ќе биде достапна во продавниците низ светот од почетокот на февруари.

1

9

2

4

6

7

8

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Љубов
Следна објаваЕлегантен имот со чудесна панорама | Калифорнија
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ