Кампањата за пролетната колекција на Louis Vuitton е иста како и шоуто, со моделите во пар, црно-бело-жолтите тонови и ескалаторите. Фотографирана од Steven Meisel , модели Ruby Jean Wilson, Tian Yi, Nastya Kusakina, Athena Wilson, Janice Alida, Ji Hye Park, Magdalena Jasek и Bria Condon.

1

70

97

99

96

90

89

88

66

77

84

86

87

56

55

53

45

7

8

9

22

33

2

3

4

5

6

11

44

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБонд девојка – Ерин Дафи
Следна објаваНаправи сам | Фото-ѕид
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР