SUPERGLAMOUROUS во својата нова машка колекција нуди елегантни т.н мокасини изработени од најквалитетни материјали. Секој пар е рачно изработен во Италија, со специјална техника од реномиран чевлар.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФото на денот | Lignes de Fuite
Следна објаваУбавина по дефиниција
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР