По повод отварањето на нова продавница во Лондон, Burberry претстави капсулна луксузна колекција наречена Regent Street, што е всушност и името на улицата каде се наоѓа продавницата и ќе биде изложена само таму. Преубави големи ташни од вистинска кожа, потпетици со нитни и пердуви, во црни, неутрални и златни тонови. Погледнете.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСиндромот на син крокодил
Следна објаваВо светот на бодибилдерите
Вљубеник во уметноста и дизајнот, пружа несекојдневна и ретка презентација на истите. Носител на особена артистичка визија поткрепена со последните модни случувања, својата визуелна меморија успешно ја инкорпорира во светот на заборавените уметнички вредности. Подржувач и промотор на хуманоста, вешто ја унапредува како креативната, така и хуманата страна на животот.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР