Chanel Mini Kelly

Класичните парчиња се хит оваа сезона и затоа не е чудно што Chanel е еден од брендовите на сезоната.

Секако, Chanel е еден од незаменливите луксузни брендови, но оваа сезона особено се истакнува на модната сцена.

Chanel Mini Kelly

Chanel Mini Kelly, позната е и како Nano мала чанта со две таканаречени Kelly рачки. Дефинитивно најпопуларниот модел е црната кожа со златни детали кои засекогаш ќе останат безвременска класика.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваОваа сезона носиме пердуви: ги избираме најдобрите парчиња
Следна објаваPrada чевли кои сите ги посакуваат – посебно идните невести!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ