Прифатете ги интензивните бои оваа сезона.

Од добро кроена јакна до драпиран фустан и модни додатоци, скоро да не постои моден елемент кој не е изведен од неонските бои и со тоа визуелно впечатлив детаљ.

Ова се наши омилени фаворити …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВи откриваме вирален свежо цеден сок кој ќе направи вашата кожа да блесне
Следна објаваМини-фустани: стилски интерпретации за ова лето
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ