Невозможно е да и одолеете и да не ја забележите. Модата во црвени тонови претставува ултимативен израз на ставот во облеката и е наменета за оние кои не се плашат да бидат доследни на себе.

Следете ја нашата листа, ви предлагаме 4 од најдобрите црвени парчиња во сезоната.

Pinko блуза

Bershka фустан

Liu Jo шорцеви

Комбинезон BOSS

СПОДЕЛИ
Претходна објаваВо Истанбул започна третото издание на фестивалот на дигиталната уметност
Следна објаваЦветен принт за секоја пригода
Пилотот кој раководи со летот кој ја открива креативната страна на животот е вечен поддржувач на широката палета уметности, со хиперактивен печат. Без ефект на изненадување поради уметничкиот допир од мали нозе и израснувањето во семејна атмосфера на вистински уметници прават од него модерен боем, шармантен екцентрик, вистински гурман, патувач и трагач по креативитет низ секој агол на планетата. Затекнат во маркетингот и односите со јавност, не успева да се оддели од креативниот максимум во секоја сфера на живеењето.

НЕМА КОМЕНТАРИ