NINE WEST е реномиран бренд, основан во Њујорк во 1987 година, но набрзо потоа стана познат како веродостоен моден советник и иноватор. Брендот е препознатлив по високиот квалитет на своите производи и дизајн, инспириран од најновите трендови во светот на модата.

Чевлите од тексас се апсолутен хит оваа пролет и лето.

Новата колекција пролет-лето 2023 во Skopje Sity Mall е тренди и женствена, наменета за софистицирана жена која е подготвена да го освои светот.

Nine West има силна желба да ги исполни потребите на жените ширум светот за висока мода и удобни чевли по пристапна цена.

Овие чевли одговараат на речиси секој фустан или костум.

Во текот на својата богата историја, Nine West има соработувано со многу познати модни дизајнери и славни личности.

НЕМА КОМЕНТАРИ