Колекцијата на костими за капење на ZARA мораме да признаеме дека навистина ни се допадна. Имено, ZARA го прошири овогодинешниот асортиман на костими за капење со четири многу елегантни модели.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПролетен хит: макси тексас здолништа (како се носат)
Следна објаваДали сте подготвени за прославата на Денот на пијаното
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ