Можеби чизмите не се асоцијација на лето, но подгответе се да ги видите насекаде!

На пример, чизмите Cagole на Balenciaga веќе се едни од најбараните.

А ако се прашувате како да ги носите ова лето? – на боси нозе, со микро здолниште.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваChanel за совршен летен изглед на убавина
Следна објаваВи откриваме која храна може да ви помогне подобро да се концентрирате и полесно да учите
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ