Zara отсекогаш имала оддел наречен Special Prices. Станува збор за парчиња на облека, обувки, но и аксесоари

Но, Zara отсега воведе и секција Special Prices, односно асортиман чии цени се поевтини од остатокот од колекцијата.

Колекцијата Special Prices има исто толку добри парчиња како и остатокот од колекцијата. Решивме да ви ги претставиме парчињата кои најмногу ни се допаѓаат од колекцијата Special Prices.

СПОДЕЛИ
Претходна објава140 години од раѓањето на Милтон Манаки-изложба во НУ Завод и музеј – Битола
Следна објаваChanel за совршен летен изглед на убавина
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ