Ниту една жена не смее да го помине цело лето во тегет панталони и бела маичка, без разлика колку и се допаѓа тоа.

За малку да ја освежите колекцијата, доволно е да набавите ова лето: памучен фустан, здолниште или кошула со цветен дезен, едно парче во боја која „вреска“ – на пример, портокалова или циклама  и трендовска чанта или сандали.

Прилагодете го изборот на она што го наоѓате по добра цена или изберете артикал што не сте го купиле во последните неколку години – на пример, чанта или сандали.

Пребарајте го веќе започнатото намалаување на цените и сигурно ќе најдете нешто од оваа листа, а ние ви даваме инспирација во галеријата со 3 слики!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваТренд — Градници и бикини топ
Следна објаваSOLAK Gallery & Concept Store
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ