Овие модели ќе ви ја дадат потребната флексибилност …

Сите жени сакаат во својата колекција да имаат чевли кои ќе одговараат на речиси сите комбинации на облека и кои ќе можат да ги носат од утро до вечер. За среќа, зимската сезона ни нуди неколку опции. Црните чизми се на прво место во оваа категорија. Можат да се комбинираат со сите постоечки модели во нашата гардероба, од фармерки и панталони, до фустани и здолништа. Тие се идеален избор од утрото во канцеларија до вечерните излегувања со пријателите.

Овогодинешните трендови имаат посебна предност – доаѓаат со масивен ѓон или со контрастни детали, што ги прави нашите стајлинзи уште поинтересни и помодерни.

Во фотогалеријата ќе ги откриете најмодерните дизајни на сезоната …

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИднина полна со ветувања: колекција Louis Vuitton Cruise 2022 година
Следна објаваНиту Кејт, ниту Летиција: Ова е всушност најдобро облечената европска дама со сина крв
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ