Модниот бренд Coach ја претстави својата нова кампања Rouge Bag …
Кампањата се снимаше во Лондон и Шангај, со учество на Кејт Мос, Џенифер Лопез, Ксиао Вен Ју, Коки и Келси Лу. Пред објективот на Јирген Телер, моделите ги истакнаа дизајните од колекцијата есен / зима 2021 година, додека торбата „Rouge“ е во центарот на вниманието.Лансирана за прв пат во 2016 година, чантата Rogue ќе ја добие наградата Accessories Council’s Hall of Fame, која им оддава почит на дизајните што го издржаа тестот на времето.

Кампањата ја прикажува чантата со разиграни дезени и отпечатоци на нивниот монограм.

Претставена во различни големини, материјали и бои, чантата има елегантен дизајн и е сестрана.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваФустани кои никогаш не излегуваат од мода и како се носат оваа есен!
Следна објава5 намирници кои ќе ви помогнат да го изгубите вишокот килограми
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ