Иако повеќето, верувам, повеќе се заинтересирани за генијалните попусти во Mango, мора да ве известиме дека пристигна новата колекција. 

Ако се прашувате зошто ова е толку важна вест, одговорот е затоа што новата колекција Mango е навистина совршена.

Колекцијата наречена Wild at Heart е дива колку што сугерира и самото име.

Колекцијата е инспирирана од дивиот свет, доминираат бела, беж и црна боја, а дефонитивниот владетел на оваа колекција е животинскиот дезен, поточно леопард и зебра.

Погледнете дел од колекцијата …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЛокации во Хрватска каде ќе ги направите најубавите Инста фотографии
Следна објава“Skinny” фармерките се минато: Овие фармерки се главниот тренд на сезоната!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ