Овие денови кога температурите се екстремно високи, изберете целосно бела боја за вашата гардероба, следејќи го нашиот водич за летен уличен стил.

Белата е боја на летото.

Но, како да ја направите тотално белата облека интересна?

Собравме идеи и совети за носење бела облека во текот на летото на најинтересни начини.

Инвестирајте во лесни ткаенини, парчиња кои и овозможуваат на кожата да дише, фустани и здолништа во бела и додадете боја на вашите модни додатоци

Погледнете ги нашите предлози во галеријата со фотографии.

НЕМА КОМЕНТАРИ