Уште еден потсетник за тоа кој е најубавиот пар во Холивуд …

Факт е дека Хејли и Џастин се едни од најубавите и најмодерни славни парови.

Самиот пар редовно го потврдуваат овој статус, надополнувајќи ја колекцијата на стилски заеднички настапи.

Пред некој ден парот отиде во Париз, што значи дека во следните неколку дена ќе имаме многу стилски изгледи во изведба од господин и г-ѓа Бибер.

Сепак, не мораше да чекаме долго, а првиот излез кој се случи вчера (а сигурно ќе биде на нашата листа на фаворити).

Хејли се одлучила за елегантен, но многу привлечен плетен фустан на LaQuan Smith. Таа моделот го надополни со стилска торба Little Liffner во нијанса на темно чоколадо и високи сандали со тенки ленти.

Тие исто така се сретнаа со претседателот на Франција и неговата сопруга на состанокот за Fête de la musique.

Треба да се напомене дека одморот во градот на високата мода влијаеше на стилот на Џастин. Музичарот по долго време (поточно од денот на венчавката) првпат се појави во костум и бела кошула.

Точно, тој сè уште не се откажа од патиките и избра Nike во бело-сина боја. Сепак, ова воопшто не го расипа целокупниот впечаток – уште еднаш ја признаваме нашата љубов кон најмодерната холивудска двојка.
Image result for Compliment for Job Well Done

СПОДЕЛИ
Претходна објаваChanel Coco Beach 2021: нова летна кампања со пејачката Angèle van Laeken!
Следна објаваКако изгледа иднината на облакодерите?
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ