Дали сакате да го обновите вашиот изглед? Не барајте повеќе! 

Големите пролетни попусти се веќе тука и време е за уживање во шопинг во Skopje City Mall по уште пониски, односни свежи цени.

Овој Мај месец во Скопје Сити Мол можете да ги најдете најголемите попусти и промоции кои брендовите ќе ги понудат на своите колекции во овој период.

Како што знаеме сите, овој пролетен период сите сакаме да имаме свеж изглед, затоа Скопје Сити Мол заедно со своите закупци се погрижија посетителите да уживаат во нови и свежи  намалени цени, големи акции и промоции.

Затоа ги покануваме сите љубители на модата во овие пролетни денови да го посетат Скопје Сити Мол и да уживаат во големиот избор кој им го нудиме.

Акцијата MID SEASON SALE е акција во која учествуваат речиси сите продавници од трговскиот центар.

Попустите во продавниците можете да ги погледнете на фејсбук фан страната на Скопје Сити Мол.

НЕМА КОМЕНТАРИ