Денес за вас одбравме облека и додатоци од обоен тексас!

Копнеете по бои? А што ако „сините фармерки“ се обоени во шокантни и весели нијанси за пролет и лето 2021 година?

Саканиот тексас, неприкосновен чувар на гардеробата, оваа пролет е обоен во зелена, розова, јоргован и модерни отпечатоци, како што се безвременските маргаритки, за веселата и лежерна пролетна сезона пред нас.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објава♫ Уживајте во амбиенталните звуци на Ло-Фи 🎧
Следна објаваГо откриваме подарокот од природата кој ќе ви помогне да се чувствувате помлади, поубаво и подобро!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ