Додадете свежина на вашиот изглед преку различни бои и отпечатоци за да создадете уникатна пролетна комбинација!

За денешниот изглед одбравме женски цветен фустан кој го искомбиниравме со шарени сандали во риги и клач торба со детали од пердуви.

БОИТЕ СЕ ТУКА ДА ВЕ ОСВОЈАТ!

Изгледот го завршивме со светкави очила за сонце и прстен со разнобојни кристали.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКакви јакни ќе се носат оваа пролет?
Следна објаваПрва колекција на Gabrielа Hearst за Chloe!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ