Оваа сезона, чизмите за снег со едноставни линии и неутрални бои се апсолутен хит…

Како и обично, покрај луксузните модни куќи, своите модели ги претставија  и high street брендовите. Секој од овие модели ќе сакаме да го носиме оваа зима и со години потоа, затоа се исплати да се инвестира во нив.

Благодарение на разновидната понуда на топли, удобни и модерни чизми, без оглед на буџетот и стилот, ние ви покажуваме неколку модели по наш избор од сегашните колекции.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објава10 комфорни парчиња со монистра кои ќе ги носите дома!
Следна објаваЛиковите на анимираниот филм „Мојот сосед Тоторо“ ќе се појават во новата колекција на LOEWE
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ