Погоемиот дел од нас не излегуваат многу  …

Поради коронавирусот и пандемијата, ние ќе ја дочекаме Новата година дома, но ако носите нешто сјајно и ја замените тренерката со удобен фустан, сигурно ќе се чувствувате попразнично.

За среќа, постојат многу удобни начини на носење монистра – размислете за обични фустани, широки панталони и дуксери. Еве неколку наши омилени парчиња кои можете да ги пробате …Манго, Зара …

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваЦрн фустан + црвен кармин: празничен изглед на Наталија Водијанова!
Следна објаваГи избравме најдобрите зимски чизми и чизми за снег!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ