Следејќи ја својата hi-tech pre-spring (предпролетна) колекција 2021 година, Вирџил Абло сега ги откри XS итерациите на иконсите модели на Луј Витон. Славните силуети се трансформираа во помали димензии и се совршени за секојдневно носење.

Секоја од торбите е комплетирана со рачки и ремени за носење во неколку варијанти.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБожиќни лампиони со пампас, најелегантна декоративна идеја
Следна објава🎸🎸🎸 Малите виртуози од Школото за гитара Бојкоски
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ