Мантилот е есенско “must have парче.

Есенските мантили се безвременски – едно од оние парчиња во гардероберот за кое секогаш знаеме дека се подготвени за носење, модерни кога и да ви потребаат.

Но, не е лесно да се најде совршен мантил.

Треба да најдете од квалитетен материјал, идеално кроен, должина и нијанса … Сè со добра етикета и добра цена!

Доколку досега не сте имале среќа да најдете мантил за дожд, во продолжение ви ги пренесуваме најубавите модели кои можете да ги најдете во Зара – Скопје Сити Мол …

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСакото е најпосакуваното парче на сезоната!
Следна објаваChanel: Мини торби за макси ефект!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ