Од тексас фустани до најелегантни модели од плиш: долги фустани кои веднаш ќе ги засакате оваа есен.

 

Од многу романтични долги фустани со цветни дезени до оние со животински отпечатоци како и најтоплите плетени макси фустани се идеален избор кога паѓаат температурите.

Се носат со патики, чизми, балетанки и било кои други чевли.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваСовршена фотеља за секој амбиент!
Следна објаваTyler, The Creator, A$AP Rocky и Igii Pop во реклама за Gucci!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ