Модел со одличен моден стил!

Благодарение на нејзината неверојатна убавина, Тина Кунаки изгледа спектакуларно во скоро секоја облека. Денес, 23-годишната сопруга на Винсент Касел го освои Париз со својот нов стајлинг.

Тина позираше во тотален Valentino стил – црвен фустан со мониста и должина до подот, со шлиц и кожни сандали, а изгледот е комплетиран со клач торба Valentino Garavani 03 Rose Edition со набори во форма на роза.

Тина ја пушти својата кадрава волуминозна коса и ги нагласи изразените образи со шминка и хајлајтер.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваТренирање, забава, предизвици – Национален Фитнес Ден
Следна објаваПлетени фустани: најубавите верзии за есен 2020 година!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ