Џенифер Лопез ја претстави новата колекција есен/зима на обувки во соработка со DSW.

Ви ги претставуваме есенските модни трендовски парчиња обувки без кои неможе да помине вашиот аутфит. Ниски,високи,еднобојни … Има за сечиј вкус.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваVeuve Clicquot претставува нова уметничка соработка со Yayoi Kusama!
Следна објаваЕсенски тренд: полудлабоки чизми во бела боја!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ