Белите тениски здолништа влегоа во модните трендови на летото 2020 година, наменети за помладата генерација на инфлуенсерки.

Девојките на Инстаграм комбинираат тениски здолништа со големи дуксери, кратки топови и патики ова лето.

Погледнете како го прават тоа во фото галеријата!

СПОДЕЛИ
Претходна објаваДали знаете кое колоритно дуо е хит на оваа сезона?
Следна објаваОдмор без коронавирус: Прогласени се најбезбедните плажи во Европа!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ