Рамните папучи се без сомнение хит …

Во време кога сè повеќе се експериментира со обувки и облека, еден од најголемите трендови за пролет и лето 2020 година, заедно со сандалите со квадратни пети, дефинитивно се рамните папучи, кои се совршен избор за сите модни комбинации.
Тие се елегантни, идеални за канцелариски, ноќни излегувања и обични прошетки низ градот, а најдобро од сè е што доаѓаат во голем број на различни стилови и модели.
High street понудата е полна со различни модели, а ние ви ги покажуваме нашите омилени од H&M.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваБел маникир – одличен избор за летните денови
Следна објаваЧанти со рачки од бамбус – модна инвестиција за лето!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ