Торбата Vikky се чини дека е од суштинско значење за современиот градски живот.

Карактеристики на ажурираната торба: широк спектар на бои и обемен принт во форма на логото на брендот.

Моделот се ажурира од сезона во сезона и совршено комбинира функционалност и минималистички дизајн.

За сезоната пролет / лето 2020 година, торбата Guess Vikky е претставена во класични нијанси како црна, бела и црвена, но за да се направи торбата да одговара на лесните летни стајлинзи, Guess ни носи нови верзии – торбите сега се достапни во металик, жолти и пастелно розови. Торбата е надополнета со тенки долги рачки и металното лого на Guess.

Сите торби се изработени од еко-кожа.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваАвокадо чизкејк – новиот модерен десерт
Следна објаваСимптоми кои индицираат дека треба да внимавате на внесот на магнезиум!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ