Нема одмор за Ријана. Savage X Fenty има нова кампања.

И покрај глобалната криза , неуморната Ријана започна нова кампања за нејзината колекција Savage X Fenty Spring / Summer 2020, во која има интереснa долна облека во боите на виножито и ситни ѕвезди.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваНаучниците докажаа дека готвењето е најдобриот начин за справување со стресот!
Следна објаваИдеи за бојадисување и украсување на велигденските јајца
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ