Флуоресцентна боја е актуелна и многу впечатлива

Комбинација од спортска облека и елегантни парчиња со комплементарни бои и оставате впечаток на стилска целина.
Најубавите нијанси на манго, портокалова, жолта, розова, магента …
Погледнете ги модните додатоци за создавање на впечатлив пролетен изглед.

 

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИнспирација: пролетна цветна хармонија!
Следна објаваСвилените марами се главен но и корисен моден додаток оваа пролет
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР