Цветни макси фустани со бели аксесоари …
Патиките се тука за да се постигне моден баланс. Дозволете вашата комбинација на облека да изгледна пролетно и шик.

Ако сакате цветни принтови, кои се синоним на пролетната сезона, погледнете го нашиот избор. Цветни фустани во црвена боја и зелена боја, модни додатоци со свежо зелена боја и црвена, како што бара пролетна сезона.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваКонечно завршена Десеттата симфонија на Бетовен со помош на вештачка интелегенција!
Следна објаваПролетна инспирација: Флуоресцентен колорит!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР