Иако сеуште сме затворени по дома, тоа можеби не е причина да не ја надополнувате вашата гардероба со нови стилски парчиња. Кога станува збор за комбинации за потопли денови, кошулите се истакнуваат како еден од нашите омилени избори.

Тие се се романтични и разиграни, нежни и впечатливи, лесно прилагодливи за различни прилики и стилови, со неодоливи точки, цветни, дури и едноставни и минималистички.

СПОДЕЛИ
Претходна објава20 минути вежби за совршено тело
Следна објаваThe Getty Museum: Погледнете како луѓето ширум светот ре-креираат познатите уметнички дела
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР