Чантите се моден додаток на кој малку жени можат да одолеат.Тие совршено ја надополнат секоја облека. Покрај атрактивниот изглед што го имаат и што го сакаме и поради нивната практичност,тие се една од најпопуларните модни додатоци.

Помалите чанти се совршени за излегување и на кафе со пријателите, бидејќи тие се исклучително погодни за носење.
Нашата листа на омилени вклучува десет модели кои дефинитивно вреди да ги имате во вашата гардероба.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваИдеален појадок за слабеење
Следна објаваМакедонската естрада се обединува за Часот на планетата Земја!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР