Лесен мантил или Ballooner е парче кое се наоѓа е во плакарот на секоја трендсетерка, уште од времето на Брижит Бардо и Одри Хепберн, па се до денес, тој е составен дел на секој женски гардеробер.

Балонерите се must have парче на секоја преодна сезона.

Со оглед на тоа што сите наши омилени продавници во Скопје Сити Мол, Зара, Бершка, Манго и други, во моментов се преполни со одлични парчиња, подолу ви ги прикажуваме нашите фаворити …

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР