Се за вљубивме во новиот тренд на носење кошули кои се задолжително парче на сезоната и на социјалните мрежи.

Овие кошули, дефинитивно ќе бидат едно од омилените модни парчиња на трендсетерките. Покрај тоа што секоја облека ќе ја крене на повисоко ниво, може да се носи на повеќе начини, па затоа е одлично парче за наредниот преоден период.

 

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР