10-ти февруари е резервиран во календарите на модните познавачи за увид во најочекуваната модна соработка оваа сезона, ексклузивна колекција на очила дизајнирана од KLISAB, омилената хрватска модна марка следната за  Ghetaldus оптика.

СПОДЕЛИ
Претходна објаваLouis Vuitton стана сопственик на вториот најголем дијамант во светот
Следна објаваЗдрава храна која му штети на вашето тело повеќе од цигари!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР