Брендот Victoria’s Secret го посети Лондон за да ја снимат својата Holiday кампања 2019 година …

Ангелите, познати лица, позираа на различни локации, во фланелни пижами до  комбинезони од тантела и долна облека, а оваа колекција дефинитивно ќе ви пружи  малку топлина во текот на постудениот дел од годината.

Ви предлагаме да ја разгледате нашата галерија и да го видите придружниот клип подолу:

 

Коментари

коментари

СПОДЕЛИ
Претходна објаваПентахаус од 50 милиони долари со кој добивате Aston Martin Vulcan!
Следна објаваНајубави празнични декорации на нокти!
Дивиан Артс е првата и единствена веб страница во Македонија која ги пренесува сите облици на уметност во креативна форма до своите читатели. Целта на Дивиан Артс е да ги врати вистинските уметнички вредности во Македонија, да ја разбуди креативноста и да остане во чекор со последните случувања од областа на уметноста. Патем, да ги едуцира и промовира младите на културно и општествено ниво, да им помогне да се изградат како составен дел од нормалното и професионално живеење, без да заборават на својата креативност и потреба од уметност.

НЕМА КОМЕНТАРИ

ОСТАВЕТЕ ОДГОВОР